Yeni Yıl Kutlama Anketi

Prokon-Ekon Şirketler Grubu mensuplarının geleneksel yeni yılı karşılama etkinliklerini bu güne kadar bir çok farklı ortamda düzenledik. Ancak hemen her etkinlikten sonra alternatif kutlama mekanları konusunda geri bildirimler aldık. Bu yıl önerileriniz doğrultusunda bir etkinlik düzenlemek amacı ile sizlere danışmaya karar verdik. Aşağıdaki ankete katılır, düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Devamını Oku…Yeni Yıl Kutlama Anketi

Yemek Anketi 2016 (Eurest)

baslik

Yemek alanında hizmet sağlayıcımız, Eurest firmasının, hizmet kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyeti konusunda bilgi edinmek amacı ile yapmak istediği yıllık anketi aşağıda yayınlıyoruz. Sadece Sarayköy Yerleşkesi ‘nde bulunan personelin doldurmasını istediğimiz bu ankete katılımın yüksek olmasının genel değerlendirmeyi daha anlamlı kılacağını unutmadan yemekler ve yemek hizmetleri konusundaki kişisel düşüncelerimizi aktaralım lütfen. Anket 27.05.2016 tarihine kadar aktif olacak, bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmede yer almayacaktır.

Devamını Oku…Yemek Anketi 2016 (Eurest)

Yemek Anketi (Eurest Firması)

img.php

Yemek alanında hizmet sağlayıcımız, Eurest firmasının, hizmet kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyeti konusunda bilgi edinmek amacı ile yapmak istediği anketi aşağıda yayınlıyoruz. Sadece Sarayköy Yerleşkesi ‘nde bulunan personelin doldurmasını istediğimiz bu ankete katılımın yüksek olmasının genel değerlendirmeyi daha anlamlı kılacağını unutmadan yemekler ve yemek hizmetleri konusundaki kişisel düşüncelerimizi aktaralım lütfen.

Devamını Oku…Yemek Anketi (Eurest Firması)

Portal Anketi

Değerli PROKON-EKON Şirketler Grubu Çalışanları,

Bireysel başarılarımızı artırmak, bununla birlikte sosyal uyumun yaratacağı sinerjinin hem kişisel hem de şirket üretkenliğine katkıda bulunacağına inandığımız “PROKON-EKON Portali” projemizi sizlerin görüşlerine sunmak istiyoruz.

Devamını Oku…Portal Anketi